Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

ZŠ a MŠ v Brně-Kohoutovicích získaly 117 350 korun

ZŠ_Pavlovská_v_Brně-Kohoutovicích_získala_58.675_Kč-tumbZŠ v Pavlovské ulici a ZŠ a MŠ v ulici Chalabalova dostaly příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny získaly od společnosti Lidl celkem 117 350 korun. Darovanou částku si rozdělily rovným dílem.


Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl mohli zákazníci 20. března využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskuteněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala základní škole v ulici Pavlovská a základní a mateřské škole v ulici Chalabalova 50 Kč. Každá škola se tak 29. března mohla radovat z částky 58.675 Kč. Darované peníze budou využity na nákup učebních a herních pomůcek.

„Pro nás je podpora obou škol především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Kohoutovic a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Nové učební i herní pomůcky dětem vyučování určitě zpestří. A jejich radost je pro nás největší odměnou.“ okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

 

ZŠ_Pavlovská_v_Brně-Kohoutovicích_získala_58.675_Kč

MŠ_a_ZŠ_Chalabalova_v_Brně-Kohoutovicích_získala_58.675_Kč

dne 31.3.2017, Zuzana Holá, Lidl Česká republika, v.o.s.

Další články v rubrice Lidl v Kohoutovicích

  1. fenixlz napsal:

    V ramci predmetu Clovek a jeho svet navstivil nase tretaky doktor Strava se svou laboratori a ukazal jim tajuplnou skrin plnou potravin, ktere byly rozdeleny do ctyr zakladnich skupin. Zaci pomoci her a diskuze zjistovali, jake latky jsou v potrave dulezite, proc je potrebujeme a v jakych potravinach je najdeme. Ziskali tak predstavu o slozeni jidelnicku a pitnem rezimu. Odkaz na fotogalerii Na zacatku prosince jsme se spolu s detmi a jejich rodici setkali u vanocniho tvoreni. Vsichni si mohli vyzkouset vyzdobu papirovych tasek na darecky, vyrobu vanocnich stromecku, pranicek, hvezdicek a jinych krasnych dekoraci. Pripraveno bylo take obcerstveni v podobe vanocniho cukrovi. Dekujeme za hojnou ucast a skvelou atmosferu, kterou jste na dilnickach vytvorili! Odkaz na fotogalerii

Napsat komentář