Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Kluby seniorů Kohoutovice

V Kohoutovicích je klub seniorů (viz níže) a Klub křesťanských seniorů. Možná vás také budou zajímat Turisti.

Klub seniorů

Klub seniorů v Kohoutovicích nemá vlastní web, přetiskujeme proto informace, které klub uvádí v Kohoutovickém kurýru. Pro další informace nebo přihlášku za člena klubu je vhodné přijít na hudební odpoledne.

klub-senioru-pozvanka-thumb

Pravidelné akce v klubovně Libušina třída 27 :

Kroužek společenských her

Kroužek se schází každé pondělí od 13:30 do 17:00 hod. Baví se a posiluje šedé buňky mozkové při stolních a karetních hrách.

Taneční kroužek „country“

Tančí se pro radost každé úterý a pátek od 13:30 hodin.

Pěvecký kroužek

Zpívá se a baví se v milém kolektivu. Kroužek se schází každý čtvrtek od 13 hodin.

Hudební odpoledne:

Koná se jednou měsíčně, většinou třetí středu v měsíci v 15:30 hodin. Přesnou informaci o době konání a programu je v některých měsících možné najít předem v Kohoutovickém kurýru. Na hudebním odpoledni je možné dostat i podrobné informace o dalších připravených akcích klubu nebo se přihlásit za člena klubu.

Pravidelné akce mimo klubovnu

Rehabilitační cvičení v ZŠ Chalabalova

Cvičí se, posiluje a rehabilituje každý čtvrtek od 18:00 hodin v malé tělocvičně školy, noví zájemci jsou vítáni.

Výlety, zájezdy, přihlášky do klubu

Informace na hudebním odpoledni jednou měsíčně, podmínkou přijetí za člena/členku klubu je trvalé bydliště v Kohoutovicích a důchodový věk.

Kontakty

seniori.kohoutovice@seznam.cz

Další odkazy

Turisti (klub turistů)

Klub křesťanských seniorů

 1. Věra Kučerová napsal:

  Dobrý den,

  zaujala mne pozvánka na Hudební odpoledne 19. února v 15.30 hod, Miroslav Donutil. Nejsem členem Klubu seniorů, ale seniorka už jsem. Ráda bych se Hudebního odpoledne zúčastnila, ale nevím zda mohu a kde se to koná. Děkuji za odpověď. Zdraví Kučerová

 2. Helena Sedláčková napsal:

  Ke klubu seniorů – z vlastních zkušeností vím, že každý návštěvník na akci klubu seniorů je vítán. Takže se tam paní Kučerová klidně vydejte a budete vítána. Bližší informace získáte také na jejich e-mailové adrese: seniori.kohoutovice@seznam.cz.

 3. Jiřina Drahná napsal:

  Dobrý den, maminka mého manžela je již v invalidním důchodu(nedoslýchavost) a aby nebyla stále sama doma, rádi bychom ji přihlásili do nějakého klubu. Je jí 58let a ráda zpívá, proto mě napadl práve váš čtvteční kroužek. Bylo by možné ji přihlásit? Když ano, za jakých podmínek? Děkuji Vám. S pozdravem Jiřina Drahná (snacha)

 4. Jana Konečná napsal:

  Asi by bylo nejlíp přijít přímo tam nebo na hudební odpoledne, protože mail seniori.kohoutovice—seznam.cz, který uvádějí, jim nějak nefunguje.

 5. Helena Sedláčková napsal:

  Ještě ke klubu seniorů – předsedou klubu seniorů je ing. Uher a potvrdil mně, že každý nový člen je vítán a na každou akci, kterou klub pořádá, může kdokoliv přijít. E-mailová adresa je v pořádku: seniori.kohoutovice@seznam.cz. Nejbližší akcí je hudební odpoledne 19. března – koná se v klubovně na konečné stanici trolejbusu, nad knihovnou, Libušina tř. 27 a budou se přijímat přihlásky na návštěvu hvězdárny a planetária v Brně. 

 6. Buchtova napsal:

  Dobrý den, jsem s manželem v důchodu a rádi bychom se přihlásili do klubu seniorů. 

  Co máme pro to udělat. 

  Děkuji za zprávu

  Buchtova

 7. Jana Konečná napsal:

  Dobrý den,  Klub seniorů uvádí email  seniori.kohoutovice@seznam.cz , tak asi napsat tam. Nebo přijít na to jejich hudební odpoledne, mělo by to být uvedené v Kurýru.

Napsat komentář