Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Kluby seniorů Kohoutovice

 

Klub seniorů

Aktuální akce klubu seniorů   

Klub seniorů se schází v klubovně v budově knihovny v 1. patře, Libušina tř. 27. Podmínkou přijetí za člena/členku klubu seniorů je trvalé bydliště v Kohoutovicích a důchodový věk.

Klub křesťanských seniorů

Web křesťanského klubu seniorů   Kontakty

Můžete se přijít podívat na pravidelná setkání, vždy poslední neděli v měsíci v 17.00 hod. (v zimním období v 16.00 hod.) v klubovně na Bašného 40, Brno-Kohoutovice (Domek Svaté rodiny).

 1. Věra Kučerová napsal:

  Dobrý den,

  zaujala mne pozvánka na Hudební odpoledne 19. února v 15.30 hod, Miroslav Donutil. Nejsem členem Klubu seniorů, ale seniorka už jsem. Ráda bych se Hudebního odpoledne zúčastnila, ale nevím zda mohu a kde se to koná. Děkuji za odpověď. Zdraví Kučerová

 2. Helena Sedláčková napsal:

  Ke klubu seniorů – z vlastních zkušeností vím, že každý návštěvník na akci klubu seniorů je vítán. Takže se tam paní Kučerová klidně vydejte a budete vítána. Bližší informace získáte také na jejich e-mailové adrese: seniori.kohoutovice@seznam.cz.

 3. Jiřina Drahná napsal:

  Dobrý den, maminka mého manžela je již v invalidním důchodu(nedoslýchavost) a aby nebyla stále sama doma, rádi bychom ji přihlásili do nějakého klubu. Je jí 58let a ráda zpívá, proto mě napadl práve váš čtvteční kroužek. Bylo by možné ji přihlásit? Když ano, za jakých podmínek? Děkuji Vám. S pozdravem Jiřina Drahná (snacha)

 4. Jana Konečná napsal:

  Asi by bylo nejlíp přijít přímo tam nebo na hudební odpoledne, protože mail seniori.kohoutovice—seznam.cz, který uvádějí, jim nějak nefunguje.

 5. Helena Sedláčková napsal:

  Ještě ke klubu seniorů – předsedou klubu seniorů je ing. Uher a potvrdil mně, že každý nový člen je vítán a na každou akci, kterou klub pořádá, může kdokoliv přijít. E-mailová adresa je v pořádku: seniori.kohoutovice@seznam.cz. Nejbližší akcí je hudební odpoledne 19. března – koná se v klubovně na konečné stanici trolejbusu, nad knihovnou, Libušina tř. 27 a budou se přijímat přihlásky na návštěvu hvězdárny a planetária v Brně. 

 6. Buchtova napsal:

  Dobrý den, jsem s manželem v důchodu a rádi bychom se přihlásili do klubu seniorů. 

  Co máme pro to udělat. 

  Děkuji za zprávu

  Buchtova

 7. Jana Konečná napsal:

  Dobrý den,  Klub seniorů uvádí email  seniori.kohoutovice@seznam.cz , tak asi napsat tam. Nebo přijít na to jejich hudební odpoledne, mělo by to být uvedené v Kurýru.

Napsat komentář