Kohoutovice.org
rozcestník pro Kohoutovice

Za kohoutovickými humny se otevře komunitní centrum Skála (Nový Lískovec)

Od října začne na ulici Oblá v sousední městské části fungovat nové komunitní centrum Skála. Jistě přitáhne pozornost i mnohých kohoutovičáků, kteří v Kohoutovicích podobné centrum zatím nemají. Příležitostí může být i to, že se pro centrum právě hledá provozovatel kavárny, uzávěrka je do konce srpna.

Rezervace

Přeměna prázdné a chátrající výměníkové stanice na živé společenské a komunitní centrum se nám blíží k závěru!!! Otevíráme začátkem října!!!!

Aby se centrum skutečně stalo místem, kde se lidé budou rádi potkávat a využívat všechny jeho možnosti, hledáme provozovatele kavárny, která bude srdcem celého centra. Výběrové řízení, jehož podmínky naleznete níže, bylo prodlouženo do 31.srpna. V první fázi se nám totiž hlásili spíše zájemci o provozování hospody, ale to přesně neodpovídá našim představám. Rádi bychom komunitní kavárnu s pestrou nabídkou pro nejrůznější skupiny obyvatel, maminky s dětmi, seniory i studenty. Přilehlé prostory umožňují také pořádání celé řady akcí, besed, kroužků, divadlo, taneční zábavy pro seniory nebo i narozeninové párty. Na střeše bude skleník se zelenou zahradou, venkovní zahrádka s wifi, promítání a ozvučení sálu ve výbavě. Pomozte nám naše vize uvést do života.
Odkazy:
https://www.novy-liskovec.cz/vyberove-rizeni-na-prov…/d-5845
https://www.novy-liskovec.cz/assets/File.ashx…

(Úvodní slovo – redakce)

dne 9.8.2020, Jana Drápalová, starostka MČ Brno-Nový Lískovec (Zelení)

Další články v rubrice Od sousedů

Translate »