Kohoutovice.org
rozcestník pro Kohoutovice

Nejlepší je Šimon Brázda

Sportovec roku„Stejně víme kulový“ – tak jsme okomentovali se svým společníkem slova moderátorky, když uváděla na scénu vítěze ankety O nejlepšího sportovce Kohoutovic. Je to totiž střelec a jednou z jeho disciplín jsou zbraně kulové :-). Jmenuje se Šimon Brázda a v loňském roce dosáhl řady vynikajících výsledků, kromě jiného vyhrál jednu z disciplín na mistrovství České republiky ve střelbě ze sportovních zbraní. Blahopřejeme!

P1100607-thumb

Slavnostní vyhlášení výsledků této ankety se uskutečnilo 15. května 2015 ve velkém sále Legata. Jako vždy to bylo moc milé a všichni členové komise tělovýchovy v čele s Jiřím Spoustou si zaslouží pochvalu za skvělou organizaci. Mezi vyhodnocenými sportovci byly tradičně z velké části gymnastky z obou kohoutovických oddílů. Podrobný seznam všech jmen bude nejspíš zveřejněn v přehledné tabulce v Kurýru. Mě potěšilo, že mezi záplavou gymnastek se objevily také další disciplíny – například atletka Lucie Sedláčková, tenistka Michaela Bukvaldová, hokejista Dominik Halačka, šermíř Filip Tedenac, lyžařka a tenistka Tereza Slováčková či Patrik Tirpák, který je vyhrává turnaje v billiard hokeji (šprtec) po celé republice.

Celý večer moderovala s velkou noblesou Markéta Slováčková, se kterou jsme tuto anketu dávaly spolu dohromady. Seděly jsme tehdy u nich doma v kuchyni a už je tomu 16 let. V tomto ročníku byla novinkou kategorie „Sportující předškolák“. Na můj vkus je těch kategorií už trochu moc, ale přesto bych navrhovala pro příští ročník ještě jednu – sportující senior. Půjdeme do toho?

dne 17.5.2015, Helena Sedláčková

Další články v rubrice Sportoviště

Translate »