Duha nad Kohoutovicemi

Kohoutovice.org
občanský rozcestník pro Kohoutovice

Konec prázdnin na Tatranu

Ukonceni_prazdnin_na_Tatranu_267-thumbPrázdniny skončily a kdo chtěl, ten si to přišel připomenout ve čtvrtek 3. září do areálu TJ Tatran Kohoutovice. Konala se tam tradiční akce v režii místní skupiny ODS Brno Kohoutovice a tělovýchovné jednoty Tatran Kohoutovice. A protože prázdniny se týkají především dětí, tak organizátoři připravili program hlavně pro ně.

Sázkou na jistotu jsou vždy koně, na kterých se děti mohly vozit. Na travnaté ploše hřiště děti házely míčky, chodily na chůdách, skákaly v pytlích apod., jak už to tak bývá. Noblesní tečkou v programu bylo vystoupení mažoretek z Legata. Nezklamal ani klaun, který dokázal rozdováděné kluky a holky zaujmout a pobavit.

Za odměnu dostávaly děti nejrůznější sladkosti a nakonec si mohli společně s rodiči opékat špekáčky. Novinkou letošního ročníku byla neobvyklá nabídka pro gurmány – španělská paella a kvalitní víno z vyhlášené vinařské obce Perná. A co tady ještě nikdy nebylo? Anketa. Organizátoři, tedy MS ODS Kohoutovice se prostřednictvím anketního lístku ptali, co by si lidé od ODS přáli, co by pro ně tato strana měla v budoucnu udělat. V samotném závěru odpoledne byly anketní lístky slosovány a tři respondenti vyhráli láhev dobrého španělského vína.

dne 4.9.2015, Helena Sedláčková

Další články v rubrice Zbylé - ostatní