Kohoutovice.org
rozcestník pro Kohoutovice

Kohoutovičtí podpořili v Dáme na vás projekt pro tůň či mokřad a pro záchranu cyklistů

BrnoV Dáme na vás postoupily v červnu dva kohoutovické projekty "Vytipování míst pro MVN, tůně či mokřad" i "Zachraň cyklisty v ulici Šárka (PD)" dostaly více než potřebných 300 "Líbí se mi". Podpořené projekty nyní posuzují příslušné odbory a radnice.

Do další fáze Dáme na vás, fáze posuzování proveditelnosti, postoupily dva ze tří projektů podaných pro katastr Brno-Kohoutovice – Vytipování míst pro MVN, tůně či mokřad (Kohoutovice) a Zachraň cyklisty v ulici Šárka (PD).

Kohoutovické mohou zajímat i některé z projektů u sousedů, tedy Vytipování místa pro nový rybník či tůně (Žebětín)Rozhledna Kamenný vrch a SOS pro jezírka obory Holedné. Případně i Morušové aleje v Brně, které jsou částečně určené i pro Kohoutovice.

Někteří budou jistě sledovat i osud projektu určeného pro všechny městské části: Ukliďme si v lese (uklízecí balíčky).

Podpořené projekty nyní posuzují z hlediska proveditelnosti příslušné odbory a městské části (v Kohoutovicích patrně vedení radnice). Pokud jeden každý projekt projde posuzováním jako provediltelný, postoupí do ostrého hlasování občanů, které proběhne v listopadu tohoto roku. Tam již bude mít každý občan Brna starší 18 let jen 5 kladných a dva záporné hlasy.

Všechny projekty najdete na damenavas.brno.cz/galerie-projektu

Zdroj: damenavas.brno.cz/

Aktualizováno 11.8.2020 

dne 7.7.2020, Redakce Kohoutovice.org, Dáme na vás

Další články v rubrice Dáme na vás

Translate »