Kohoutovice.org
rozcestník pro Kohoutovice

Dáme na Vás 2021 v Kohoutovicích

Participativní rozpočet města Brna Dáme na vás každý rok rozdělí desítky milionů korun na projekty občanů. I kohoutovičtí občané podali v minulých letech do Dáme na vás řadu projektů, žádný však nakonec neuspěl. V roce 2021 byl podán jediný projekt na území Kohoutovic (u Anthroposu) "Zpevnění cesty mezi zastávkami", nedostal ale dost hlasů na postup do finálového hlasování.

Participativní rozpočet města Brna Dáme na vás každý rok rozdělí desítky milionů korun na projekty občanů.

I kohoutovičtí občané podali v minulých letech do Dáme na vás řadu projektů. Některé z nich zarazila kohoutovická radnice (“Park Libuška”, “Rekreační a sportovní areál Voříšek”, “Chodník mezi zastávkou Anthropos a Novým Lískovcem” a “Jezírko nebo tůň? Studie pro Kohoutovice”), některé zase nedostaly dost hlasů na postup do finále (“Stánek pro rekreaci”, “Rekreace a sport v Kohoutovicích”, “Bezbariérově z podchodu k Žebětínské!”).

Až do finálového hlasování se i tak během minulých let dostala řada kohoutovických projektů, ale žádný z nich neuspěl v konkurenci s projekty z ostatních městských částí: “Kvetoucí step v Kohoutovicích”, “Brno, hlavní město světa (našeho určitě)”, “Zachraň cyklisty v ulici Šárka! (PD)”, “Přístřešek na zastávce Anthropos”, “Konec zmoklých slepic u Anthroposu”, “Vytipování míst pro MVN, tůně či mokřad”. Z finálového hlasování Brno vyřadilo projekty, které zrealizovalo mimo rámec “Dáme na vás”: “Chodník mezi zastávkami u Anthroposu”, “Obnovení stezky podél části Pisárecké” a “Přestupní uzel Anthropos – chodník”.

V roce 2021 byl podán jediný projekt na území Kohoutovic (u Anthroposu) “Zpevnění cesty mezi zastávkami”, nedostal ale dost hlasů na postup do finálového hlasování. Možná ale najdete projekty, pro které byste i tak rádi hlasovali, čas na to máte už jen do konce listopadu – hlasovat můžete zde: Dáme na vás 

dne 2.11.2021, Jana Konečná, Kohoutovice.org

Další články v rubrice Dáme na vás

Translate »