Kohoutovice.org
rozcestník pro Kohoutovice

Kluby seniorů

Vážení kohoutovičtí senioři, v Kohoutovicích fungují dva kluby seniorů:

Klub seniorů

Klub seniorů se schází v klubovně v budově knihovny v 1. patře, na konečné trolejbusu, Libušina tř. 27. Podmínkou přijetí za člena/členku klubu seniorů je trvalé bydliště v Kohoutovicích a důchodový věk. Každý měsíc zveřejňuje program klubu – viz Aktuální akce klubu seniorú Kohoutovice.   

Klub křesťanských seniorů

Klub se schází v klubovně na Bašného 40 (Domek Svaté rodiny), více informací na Webu křesťanského klubu seniorů

 1. Věra Kučerová napsal:

  Dobrý den,

  zaujala mne pozvánka na Hudební odpoledne 19. února v 15.30 hod, Miroslav Donutil. Nejsem členem Klubu seniorů, ale seniorka už jsem. Ráda bych se Hudebního odpoledne zúčastnila, ale nevím zda mohu a kde se to koná. Děkuji za odpověď. Zdraví Kučerová

 2. Helena Sedláčková napsal:

  Ke klubu seniorů – z vlastních zkušeností vím, že každý návštěvník na akci klubu seniorů je vítán. Takže se tam paní Kučerová klidně vydejte a budete vítána. Bližší informace získáte také na jejich e-mailové adrese: seniori.kohoutovice@seznam.cz.

 3. Jiřina Drahná napsal:

  Dobrý den, maminka mého manžela je již v invalidním důchodu(nedoslýchavost) a aby nebyla stále sama doma, rádi bychom ji přihlásili do nějakého klubu. Je jí 58let a ráda zpívá, proto mě napadl práve váš čtvteční kroužek. Bylo by možné ji přihlásit? Když ano, za jakých podmínek? Děkuji Vám. S pozdravem Jiřina Drahná (snacha)

 4. Jana Konečná napsal:

  Asi by bylo nejlíp přijít přímo na některou jejich akci a domluvit se.

 5. Helena Sedláčková napsal:

  Ještě ke klubu seniorů – předsedou klubu seniorů je ing. Uher a potvrdil mně, že každý nový člen je vítán a na každou akci, kterou klub pořádá, může kdokoliv přijít. E-mailová adresa je v pořádku: seniori.kohoutovice@seznam.cz. Nejbližší akcí je hudební odpoledne 19. března – koná se v klubovně na konečné stanici trolejbusu, nad knihovnou, Libušina tř. 27 a budou se přijímat přihlásky na návštěvu hvězdárny a planetária v Brně. 

 6. Buchtova napsal:

  Dobrý den, jsem s manželem v důchodu a rádi bychom se přihlásili do klubu seniorů. 

  Co máme pro to udělat. 

  Děkuji za zprávu

  Buchtova

 7. Jana Konečná napsal:

  Dobrý den, na vašem místě bych přišla na nějakou jejich akci, ten jejich mail možná nefunguje.

Napsat komentář