Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Dáme na vás a MHD přístřešky

Dáme na vás je už tradiční akce Magistrátu města Brna a i letos je v Galerii projektů řada zajímavých návrhů. Jeden z nich se přímo týká občanů z Kohoutovic a nejen jich, protože navrhuje zřídit přístřešky pro občany cestující MHD a to na Mendelově náměstí ! Pokud hledáte ochranu před deštěm a sluncem, nové přístřešky rozšíří ty stávající, kterých je na náměstí poskrovnu. Takže neváhejte a hlasujte na Dáme na vás Brno projekt MHD přístřešky Brno střed.

Popis projektu:

MHD přístřešky

Doplnit jednoduché přístřešky MHD, jaké jsou umístěny například na tramvajové zastávce Nové sady nebo na Mendlově náměstí, umístit je vždy na zastávkách MHD.

Brno má sice přístřešky, některé jsou velmi staré, jiné evidentně předražené, na mnoha místech ale bud´ chybí, nebo je jich málo.. V první fázi by se namontovaly jednoduché přístřešky s neprůhlednou pultovou střechou (kvůli stínu), průhlednou zadní a jednou boční stěnou na Nových sadech v počtu 3 ks, pak na Mendelově náměstí celkem cca 7 ks.

Hlasovat pro projekt můžete na MHD přístřešky.

dne 6.5.2021, Jaromír Franc

Další články v rubrice Dáme na vás

  1. Peťa napsal:

    Není to blbost, když se připravuje kompletní rekonstrukce náměstí, tedy peníze se vyhodí?

  2. Jana Konečná napsal:

    Můj pocit z tohoto projektu je úplně stejný – celé se to má přestavovat, takže několik dalších zastřešených zastávek nedává smysl. Ke všemu zastřešené zastávky jsou tam už teď, když je někdy potřeba.

Napsat komentář