Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Co Kohoutovicích chybí? Komunitní zahrada a park s atrakcemi pro malé i velké

Během zimy jsem na facebooku uspořádala anketu, která naznačila, jaké prvky by Kohoutovičtí občané rádi uvítali ve svém okolí.

Nejvíc hlasů získaly dva: Komunitní zahrada a také Park s atrakcemi pro malé i velké (lezecká stěna, provazová věž, posilovací prvky, lanovka,…). Oba tyto prvky získaly shodně po 17 hlasech. Park s atrakcemi pro malé i velké, kde jsou všechny uvedené prvky, mají již několik let naši sousedi v Novém Lískovci, pod konečnou trolejbusů Kamenný vrch. Komunitní zahrada tuším se také chystá, u sousedů. 

Významnější počet hlasů, tedy 11, získalo v anketě dále Kluziště s umělým povrchem. Například naši sousedi v Novém Lískovci takové hřiště s umělým povrchem vlastní a je radost sledovat tam trénující mládež, podobné kluziště ale mají i jinde, vím o jenom na Lesné, zkuste mě doplnit.

Pár hlasů v anketě, tedy 6, dostaly i “Hovory se starostou”. Takovéto hovory běží například v Jundrově každý měsíc od loňského srpna, nemají tam ale starostu, ale starostku.

4 lidi v anketě zaujala rampa na skate (+ koloběžky,…), 3 lidi prostě Park. Až na konec přibyla ještě možnost Grilování a posezení s přáteli, patrně i proto zůstala bez ohlasu.

Nutno dodat, že žádný z hlasujících ani přispěvatelů si nevzpoměl na to, že bychom potřebovali další hřiště na fotbal – buď už s ním počítají a nebo něco jiného…

dne 19.2.2020, Jana Konečná, Kohoutovice.org

Další články v rubrice Co se děje u sousedů aneb "Za kohoutovickými humny"

Další články v rubrice Sport a Kohoutovice

Napsat komentář