Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Ke kohoutovickému aquaparku

Otvírací hodiny a ceník viz Aquapark Kohoutovice

Ředitelem městské firmy Starez sport, která provozuje kohoutovický aquapark, je Martin Mikš, donedávna kohoutovický radní za ČSSD, jmenoval jej kdysi nestandartně radní L. Macek (ČSSD), viz Rovnost: Macek jmenoval radního Mikše ředitelem městské firmy. Účetní a rozpočtářkou Starez sportu je Lenka Vejrostová, dcera L. Macka, od října 2014 kohoutovická radní za ČSSD, viz Starez-sport kontakty. Vedoucím kohoutovického aquaparku byl ještě donedávna náhle odvolaný Zdeněk Balabán, dlouholetý člen ČSSD a od září 2015 kohoutovický zastupitel, viz Aquapark….
Aktualizováno 4/2016

Byť jsem plavec mizerný, plavat chodím jinam

6.11.2015 | Helena Sedláčková | Žádný komentář

MiksRozhovor s bývalým zastupitelem a radním Martinem Mikšem.
Na schůzku přišel s houslemi. Štíhlý, usměvavý a skvěle naladěný. Doposud jsem ho znala jinak. Zdál se mi přísný, když jsem ho pozorovala z lavice diváka-občana, který se přišel podívat na zastupitelstvo. V červnu letošního roku rezignoval na všechny funkce a z kohoutovické politiky odešel. Dnes už bývalý zastupitel a radní Mgr. Martin Mikš se odstěhoval z Kohoutovic na vesnici. Má více volna, začal běhat a znovu po letech propadl kouzlu houslového smyčce.

Aquapark Kohoutovice oznamuje

13.9.2015 | Zdeněk Balabán, vedoucí Aquapark Kohoutovice | Žádný komentář

AquaparkVzhledem k technickým potížím při rekonstrukci podlahy bazénové haly budeme otevírat až v pondělí 21. 9. 2015 v 6:00 hodin.

Brněnský akvapark opraví podlahy. Drží se na nich voda a kloužou

21.8.2015 | ČTK, MF Dnes | Žádný komentář

aquapark-Kohoutovice 03 - thumbMěstská společnost Starez-sport, která spravuje brněnská sportoviště, chce v září opravit podlahy v akvaparku v Kohoutovicích. Nestéká z nich voda, tudíž kloužou, navíc voda prosakuje do strojovny.Kohoutovickému bazénu bylo pět let

15.4.2015 | Helena Sedláčková | Počet komentářů: 3

aquapark-5-let-3-thumbPředstavte si zástup milionu lidí v plavkách – malých, velkých, tlustých, tenkých…Tak to by byla statistika návštěvnosti kohoutovického bazénu v obrazech. V úterý 14. dubna 2015 slavil Aquapark Kohoutovice 5. narozeniny. Za pět let si sem přišlo zaplavat více než jeden a čtvrt miliónu lidí.

Aquapark v Kohoutovicích dostane půl milionu. Pořídí dveře

4.9.2014 | Lenka Šklubalová, Rovnost | Žádný komentář

AquaparkReferendum o poloze nádraží zatím nevyhlásíme, vzkazují lidem brněnští zastupitelé. Jednání o něm vůbec nezařadili na program úterního zasedání. I tak projednávali více než dvě stě třicet bodů. Kromě jiného se politici zabývali investicí do stavby nového velodromu, dotací pro Technické sítě, opravou akvaparku v Kohoutovicích nebo přerušením územního řízení na odsun nádraží.

Kaluže v kohoutovickém aquaparku má vyřešit soud

1.7.2014 | Petra Kozlanská, Rovnost | Jeden komentář

aquapark-Kohoutovice 03 - thumbSpor o kaluže v kohoutovickém aquaparku doputoval až před soud. Voda prosakuje podlahou a poškozuje vybavení strojovny. Město z vad viní stavební firmu, ta zase vidí chybu už v původním projektu. Problémy aquapark provázejí už otevření v roce 2010. Teď má být ale konečně jasno, kdo za chyby může.


Klasický příklad (zne)užití místního periodika aneb test transparentnosti

16.9.2013 | PhDr. Marie Sotolářová | Počet komentářů: 6

radnicePřidávám se do diskuze ohledně vyváženosti informací v Kohoutovickém kurýru. S příkladem, jak netransparentně se manipuluje s pečlivě vybranými informacemi, nemusím chodit do hluboké minulosti. Tento článek byl zaslán do Kohoutovického kurýra 9/2013 s žádostí o otisknutí. Nebyl zveřejněn.