Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Zastupitel Robert Marek zůstává neviditelný

robert-marekRobert Marek je kohoutovickým zastupitelem za ČSSD druhé volební období, tedy sedmý rok. Na zasedáních zastupitelstva nijak nevystupuje, a protože nám odmítl dát rozhovor, víme toho o něm opravdu jen velmi málo. Je předsedou majetkové a stavební komise, podniká a má rodinný dům za Brnem.

Na žádost o poskytnutí rozhovoru pro Kohoutovice.org zastupitel Marek sdělil: „Ne, nemám zájem, Kohoutovice.org považuji za bulvární deník.“

V seriálu rozhovorů s kohoutovickými zastupiteli, který uvádíme postupně od posledních komunálních voleb v roce 2014, našemu portálu poskytli rozhovor zastupitelé: Petr Šafařík (starosta), Petr Hruška (místostarosta), Václav Božek (radní), Lenka Vejrostová (radní), Radek Rabušic (dříve místostarosta, nyní zastupitel), Dana Kalčíková, Petr Ledvina, Dalimil Ospalý, Helena Sýkorová, a také bývalí zastupitelé Martin Mikš (donedávna radní) a Ladislav Macek (dříve místostarosta a radní). Po místostarostovi Karlu Aujeském z A co Brno? a zastupiteli Stanislavu Teturovi z Pro Kohoutovice a Moravu je tak zastupitel Marek třetím politikem, který nám rozhovor odmítl.

Chceme-li se dozvědět, co zastupitele Marka na jeho práci pro obec zajímá, nepomůžou nám videa ze zasedání zastupitelstva, protože se nevyjadřuje k žádným bodům. Nezavadili jsme o žádný jeho příspěvek do Kohoutovického kurýra, ani o žádnou zmínku o nějaké jeho politické nebo občanské aktivitě. Víme jen, že je předsedou majetkové a stavební komise kohoutovické rady. Na schůzích komise k žádným názorovým střetům nedochází, soudě podle zápisů, které skoro u všech bodů jednání uvádějí, že členové komise hlasovali jednotně.

Z veřejně dostupných informací víme dále už jen to, že Robert Marek podniká prostřednictvím firmy MarkTech s.r.o. a firmy STOS-TZ s.r.o. spojené s frmou Ilastan, s.r.o. Bydlí v obecním bytě v Kohoutovicích a spoluvlastní rodinný dům v malé vesničce u Blanska. 

dne 9.1.2017, Jana Konečná

Další články v rubrice Rozhovory, osobnosti

  1. Marie Sotolářová napsal:

    Ten „mladý chlapec“ je tam do počtu hlasů za ČSSD.  Ještě jsem ho za ta léta neslyšela promluvit:-)! Co by tedy mohl v rozhovoru objevného sdělovat? Jó, panečku, majetková a stavební komis, to je dobré rito:-). Ty odměny a kvalita odvedené práce nasmlouvaných (i kohoutovických) firem. A ty schválené „vícepráce“ – jedna radost. 

     

Napsat komentář