Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Turisti v Kohoutovicích

Na pořádný výlet běžte s Vyletybrno.cz. Stačí-li vám vycházka, jděte s Vycházky 50+. Nebo se přidejte do některého klubu seniorů.

Vyletybrno.cz

Pravidelné výlety o délce 10-15 km, vychází nebo vyjíždí se z různých míst v Brně, sraz v sobotu nebo neděli mezi 8. a 10. hodinou, vede Dáša Bodečková. Informace den před výletem na Vyletybrno.cz. Kontakt dbodeckova@seznam.cz.

Vycházky 50+

Pravidelné sobotní vycházky, viz Vycházky 50+.

Jirka klub – turisticko-společenský klub

Občasné výlety, viz Jirkaklub

Klub seniorů

Občasné výlety členů klubu (podmínkou přijetí je trvalé bydliště v Kohoutovicích a důchodový věk). Informace na hudebním odpoledni, což je většinou třetí středa v každém měsíci v 15:30 hodin, v klubovně nad knihovnou (Libušina tř. 27). Více informací Klub seniorů, kontakt seniori.kohoutovice@seznam.cz.

Klub křesťanských seniorů

Občasné vycházky po Brně a okolí pro křesťansky smýšlející seniory. Informace vždy poslední neděli v měsíci v 17 hod, v zimním období v 16.00 hodin, v klubovně na Bašného ul.č. 40 (Domek Svaté rodiny). Více viz Klub křesťanských seniorů, kontakt 530 330 375, seniori@kaplekohoutovice.cz.


Starší komentáře jsou mazány:

 
  1. Jana Konečná napsal:

    Dneska to vezmeme jen po chodníku dolů Kohoutkama. Sejdeme se před horním Albertem na Voříškové a vyjdeme až v jedenáct hodin.

Napsat komentář