Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Kohoutovická inzerce

Svůj inzerát můžete zdarma vložit komentářem: sjeďte dolů pod inzeráty a napište inzerát do pole pro komentáře. Inzerát bude zveřejněný minimálně tři měsíce, chcete-li jej smazat dříve, napište nám.

 1. Tomáš Ulrich napsal:

  Pěkně zdravím,

  prosím, jestli Vás to nebude příliš obtěžovat, mohli byste zvážit svou podporu záchraně vlakového hlavního nádraží v centru Brna? Podrobnější článek o celé věci najdete na stránce, která by mohla být jakýmsi neformálním referendem: https://www.facebook.com/400-000-hlas%C5%AF-pro-N%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD-v-centru-2106629662903134/?modal=admin_todo_tour

  Pokud se rozhodnete pozitivně, můžete pomoci třemi způsoby:

  1. Dát stránce lajk.

  2. Pozvat co nejvíce svých FB přátel, aby také dali svůj hlas stránce.

  3. Napsat nějakou zprávu na timeline stránky.

  Děkuji za zvážení a přeji co nejpříjemnější svátky.

  Tomáš Ulrich

 2. Věra Francová napsal:

  Dobrý den, co mohu v této věci udělat, pokud nejsem na FB? Děkuji  Francová.

 3. Tomáš Ulrich napsal:

  Dobrý den, děkuji, když nemáte FB (a ani si ho nechcete založit), mohla byste ještě zkusit pozvat co nejvíce svých přátel, kteří by mohli mít FB, aby stránku olajkovali, nebo sledujte tento web (http://www.nadrazivcentru.cz/), který brzy bude renovován, tam snad najdete i jiné možnosti podpory. Ať se Vám daří. T. Ulrich

 4. Consultum napsal:

  Provádíme kompletní služby a poradenství v oblasti bytového družstevnictví, zejména při převodech bytových jednotek do osobního vlastnictví. Provedeme zaměření jednotek , vyhotovíme Prohlášení nemovité věci (dříve Prohlášení vlastníka) , smlouvy o převodu vlastnického práva k jednotkám, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, založíme Společenství vlastníků a po ukončení celého procesu provedeme likvidaci družstva. Konzultace zdarma na consultum@seznam.cz nebo na tel. čísle 724 304 603. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a upřesňující dotazy rádi zodpovíme.

 5. Jakub Hruška napsal:

  Vážený pane Nováku,
  Velmi mne těší, že sledujete dění na komunální úrovni politiky. Jak píšete, pro Kohoutovice je jistě dobrou zprávou, že mimo pana starosty a paní doktorky Sýkorové se rozšířilo zastoupení Kohoutovic v Zastupitelstvu města Brna. Jistě tak bude větší prostor pro obhajobu chystaných i probíhajících projektů, které se Kohoutovic přímo dotýkají. Namátkou mohu připomenout dotaz, který zazněl na posledním Zastupitelstvu města Brna a který směřoval k zodpovězení otázek týkajících se omezení a ovlivnění života v Kohoutovicích, a to v návaznosti na chystanou výstavbu domů v lokalitě Nového Lískovce, v blízkosti koniklecové lokality. K Vašemu dalšímu dotazu: náplň FV je dána jednak Zákonem č. 128/2000 Sb. – Zákon o obcích (obecní zřízení), Díl 5 HLAVA V § 119 a jednak dokumentem Statut a jednací řad výboru Zastupitelstva. Odměnu za práci všech uvolněných i neuvolněných členů zastupitelstva řeší od začátku tohoto roku nové nařízení vlády č. 318/2017 Sb., o výši odměn členů zastupitelstev územních samosprávných celků. Zde naleznete všechny informace o výši odměny nejen členů Finančního výboru, ale i všech dalších členů samosprávy. Vzhledem k tomu, že se jedná o volenou funkci, není pro její vykonávání žádný jiný právní předpoklad mimo členství v zastupitelstvu a zvolení do funkce. Osobně působím ve Finančním výboru druhé volební období a pracovně jsem se v posledních letech věnoval vyšším manažerským funkcím, mimo jiné úzce spojenými s inancemi. Pravděpodobně i proto se kolegové v zastupitelstvu rozhodli pro moji nominaci a volbu do tohoto orgánu.
  S díky za Váš dotaz a s přáním příjemného dne
  Bc. Jakub Hruška

 6. Novak napsal:

  Vážený pane Hruško,

  Děkuji za Vaši obsáhlou odpověď, ve které jste ovšem na nic neodpověděl.

  Zkusím to tedy znovu.

  Za prvé by mne zajímalo, jak jste za tuto funkci finančně ohodnocen a jaká je její pracovní náplň. Neptám se na to, dle jakého zákona jste ohodnocen, ale na konkrétní částku, kterou jste odhodnocen. Co si pamatuji, jednalo-li se o odměňování jiných politiků, tak jste prosazoval mnohem větší otevřenost.

  Vzhledem k Vaší odpovědi na odbornou způsobilost by mne zajímalo, v jakých společnostech, a i konkrétně na jakých postech jste tyto zkušenosti získal.

  Jako poslední by mne zajímalo, jestli je pravda, že jste do zastupitelstva nastoupil až jako čtvrtý náhradník, po tom, co všichni před Vámi odmítli na tak krátkou dobu do tak odborně náročné funkce (předseda Finančního výboru) nastoupit.

  Předem Vám děkuji za konkrétnější odpověď.

 7. manželé napsal:

  Hledáme dům v této měst. části ( ale i v Lískovcích, Bohunicích, Bosonohách a blízkém okolí), cca 3-4+1 s garáží a zahradou, obyvatelný, menší úpravy nevadí. Platba hotově do 5 500 000kč (+danˇ). Bez R.K.!!! Děkujeme nabídněnte, manželé. Telefon: 605442363, mail  msterna@seznam.cz

 8. LD napsal:

  Prodám DB 3+1+šatna+2 sklepy, zděné jádro, dům po kompletní revitalizaci. Volný ihned! Anuita doplacena, možnost převodu do OV. Bez RK! Neplatíte daň ani provizi. Cena 4.100.000,- možná další dohoda! Více info na 603 177 673.

 9. Tomáš napsal:

  Hledám pronájem bytu v Kohoutovicích dlouhodobě na Ulici Pavlovská ,Jírovcova,Axmanova.Velikost bytu 1+1 nebo 2+1 nebo 1+KK tel: 732 644 550

 10. David napsal:

  Hezký den, hledám zahradu v blízkosti kohoutovic k možnosti využití, případně rozumnému pronájmu, případně ke koupi za rozumnou cenu. 

  Pokud máte nevyužitou, uvítal bych i jen možnost umístění včelstva a občasný přístup k němu. Vše je na dohodě. 

 11. Marie Sotolářová napsal:

  Dobrý den Jani,

  všera jsem našla v blízkosti ulice Voříškova dámský prsten. Podle puncu jde o dražší kov a vypracování a osázení kameny je starobylé a excelentní. Pro někoho možná památka a srdeční ztáležitost. Schválně nepřikládám fotografii. Popis ztraceného prstenu tak bude vodítkem, aby se prsten dostal zpět k pravému majiteli. Prosím o zveřejnění a sdílení. Děkuji. Marie Sotolářová

Napsat komentář