Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Kohoutovický maraton pro každého

Všichni obyvatelé Kohoutovic i nedalekého okolí jsou zváni na symbolický start celoročního Kohoutovického maratonu. Start se koná v sobotu 6. ledna v poledne před horním Albertem. Je to maraton:

1. indiánský (chůze se střídá s aspoň pár metry běhu)

2. rozdělený na spoustu krátkých úseků během celého roku (Každý si určí délku každého úseku podle toho, jak se zrovna cítí a zaběhne si tehdy, když bude mít dost energie a chuti. Běhat bude tam, kde je to pro něj šikovné, třeba za domem. Délku úseků si zaznamená a bude se těšit na další setkání s maratonskými běžci.)

Necílíme na výkonostní sportovce, ale na nás ostatní, kteří se nehýbeme skoro vůbec nebo jen rekreačně, ženy i muže každého věku a zdravotního stavu.

Přijďte v sobotu 6. ledna v 11:45 hodin k zastávce na ulici Voříškova

Každý dostane Zápisník Kohoutovického maratonu a ukážeme si, jak pomalu a krátce se dá běžet a přitom cítit radost běžce. Kdo nebude na symbolickém startu, může Zápisník Kohoutovického maratonu obdržet kdykoliv během roku v internetové prodejně Filtryvody.cz pod poštou. Nebo si jej vytisknout.

Organizuje Jana Konečná, šéfredaktorka portálu Kohoutovice.org. Dotazy na tel. číslo 725 856 150. 

dne 29.12.2017, Jana Konečná

Další články v rubrice Sport a Kohoutovice

 1. Jana Konečná napsal:

  Účast na symbolickém startu dnes přislíbil pan Janík, který kdysi běhával normální maratony a na jeho postavě je tento sport stále znát. Dnes žije na Libušině třídě. Budeme se těšit :)

   

 2. Jarmila Hálová napsal:

  Konala se akce?

 3. Jana Konečná napsal:

  Ano, konala. Bylo to v rychlíku, počasí mlhavé, účast ne zrovna enormní, ale je odstartováno. Kdo tam nebyl, může se kdykoliv během roku přidat. Maratonský zápisník si buď vytiskne (odkaz je v článku) a nebo se pro něj staví v eshopu http://www.filtryvody.cz/ . Takže trošku pohejbání zdar!

Napsat komentář