Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Kdy se bude otevírat a co tam najdeme

nova_prodejna_thumbŽe tam bude stát Lidl, o tom už nikdo nepochybuje. Vedly se mezi lidmi debaty o tom, zda bude v Oku právě tato prodejna a ne nějaká jiná. Teď už lidi zajímá, kdy bude otevřeno a co tam všechno bude. A na to jsem se zeptala přímo u pramene a odpověděla mně Zuzana Holá ze společnosti Lidl.

V Brně-Kohoutovicích vzniká prodejna nové generace. Výstavbu prodejen podle tohoto konceptu jsme zahájili před rokem v Berouně a letos jsme otevřeli několik dalších. I v prodejně v Kohoutovicích se zákazníci mohou těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách a se sortimentem v plné šíři. Čeká je nová pekárna, větší úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem.

usek_cerstvych_potravin

pekarna
Zaměstnanci budou mít nově k dispozici první patro, kde se bude nacházet zázemí, odpočinková místnost, kanceláře a školicí prostory. Kromě zázemí jim práci usnadní i optimalizované skladové plochy a trasy pro doplňování zboží. Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických chladicích technologií. Využíváno bude rovněž odpadní teplo z vybraných technologií.

Kdy se bude otevírat?

prosklena_fasada_a_pokladny

Pokud výstavba nové prodejny bude i nadále pokračovat podle harmonogramu, plánujeme její otevření v první polovině příštího roku.

Hledáte nové pracovníky?

Pro tuto prodejnu přijímáme nové zaměstnance na různé pozice, bližší informace zájemci naleznou na našich kariérních stránkách http://kariera.lidl.cz.

 

 

 

dne 29.11.2016, Helena Sedláčková

Další články v rubrice Co se staví, stavělo, má stavět a mělo stavět

Další články v rubrice Lidl místo benzinky v OKU

Další články v rubrice Obchod, služby a další firmy v Kohoutovicích

Napsat komentář