Kohoutovice.org
zpravodaj k dění v Kohoutovicích

Chcete být redaktorkou nebo redaktorem Kohoutovice.org?

redaktorTaky jste někdy chtěli "dělat do novin"? Hledáme ženy i muže z Kohoutovic na posílení redakčního týmu zpravodaje Kohoutovice.org. Zkušenosti s psaním ani s redakční prací nejsou třeba.


Budete si moci vyzkoušet, co je to „jít s kůží na trh“ a nabídnout veřejnosti nějaké své dílko, tedy článek. Třeba rozhovor s někým z Kohoutovic, pozvánku na veřejné zasedání zastupitelstva, „reportáž“ z toho zasedání a nebo třeba informaci o tom, co se vás dotýká.

Pokud nemáte potřebu takovéhoto sebevyjádření, můžete se uplatnit jako redaktor, který zavádí na web články jiných redaktorů, třeba články převzaté z Deníku Rovnost nebo články redaktorů, kteří nepracují ve WordPressu. V obou případech můžete být členem redakčního týmu a spoluvytvářet webový zpravodaj Kohoutovice.org, který je tu s námi už osmý rok. 

Jde o činnost dobrovolnickou, tedy nehonorovanou, avšak časově nenáročnou, tedy náročnou do té míry, do jaké jí budete chtít věnovat trochu svého volného času. 

Vítaná je zkušenost s redakčním systémem WordPress, není ale nutná. Práci ve WordPressu vás buď naučíme (není to těžké) a nebo můžete být pouze psavec a váš článek vloží na web jiný redaktor.

Napište nám na redakce@kohoutovice.org nebo zavolejte na 725 856 150. 

 

dne 27.10.2018, Redakce

Další články v rubrice Stalo se, a vše, co se nevešlo jinam

Napsat komentář